Titan Mini Framework ile ilgili en çok eleştirilen ve eksik görülen nokta, routing yapısının regex ile düzenli ifadeleri desteklememesiydi. Bu konu üzerinde çalışmalar yaparken, namespaceleri de kullanarak yapıyı geliştirme gereği duydum ve daha güncel bir çatı oluşturmaya başladım. Titan Pro ismini verdiğim bu projeye Github üzerinden erişebilir ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Belirtmek istediğim asıl nokta şu ki; Titan Pro üzerinde çalışan regex destekli routing yapısını mevcut Titan sürümüne de entegre ettim. Cookie pluginine, çerezlerin tutulacağı path ve domain bilgilerini ayarlayabilme, https bağlantı desteği ve yalnızca http protokolü kullanımı gibi özellikleri dahil ettim. Template plugininde bulunan birkaç ufak hatayı da giderdim. v1.0.7 olarak yayınladığım bu sürüm Titan Mini Framework v1.0 serisinin son sürümü olacaktır. Bundan sonraki süreçte  çalışmalarımı Titan Pro üzerinden yürüteceğim. Bu durum mevcut Titan sürümü ile ilgili desteği keseceğim anlamına gelmiyor. Dökümantasyon ve soru-cevap platformları yayında olmaya devam edecek.

Son olarak, mevcut sürümdeki yapıyı geliştirmek, gelişimine katkı sağlamak isteyenlere de kapım açık. Github üzerinden destek olabilirsiniz.

Titan Mini Framework'ün v1.0.7 versiyonuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz;

https://github.com/tkaratug/titan-mvc